ZOPÁR VIET O MNE …

 

“Keď som mal 5 rokov, mama mi povedala že kľúčom k životu je šťastie. V škole sa ma pýtali, čím chcem byt až vyrastiem. Napísal som že “šťastný”. Povedali mi, že som neporozumel otázke, odpovedal som že neporozumeli životu.”

John Lennon

NIEČO O MNE

 

 

Volám sa Peter a pozývam Vás na prehliadku mojej aktuálnej web stránky.

Prezrite si tento web, ktorý obsahuje  moje fotografie, rubriky a poznámky. Nájdete tu aj linky na môj facebook, twitter a flicker profil (v rámci sekcie „O mne“). Som fotograf, ktorý sa špecializuje na svadobnú fotografiu a portréty. Pôsobím na Slovensku, ale v prípade potreby mi nerobí žiaden problém cestovať za prácou do zahraničia. Ohľadom individuálnych cenových ponúk, alebo akýchkoľvek iných informácii, ma v prípade záujmu, prosím, kontaktujte ma.

ZAMERANÝ NA POCIT…

 

Dobrá svadobná fotografiu nerobí dobrou komplikované pózovanie, maľované a ani iné pozadia, alebo päť perfektne nastavených svetiel. Dobrou ju robí výraz, interakcia a život.

Zvyšok je tiež dôležitý, ale až sekundárne. Zmysel pre načasovanie a solídna pozorovacia schopnosť zvyšujú Vaše šance na vydarené zábery svadobného diania. Príprava „domácich úloh“, spolu s prípravou na každé podujatie, konštantná bdelosť a neustále zlepšovanie Vášho reakčného času taktiež vylepšujú Vaše šance zachytiť každý dôležitý moment.

Pozorujte a reagujte, buďte v strehu a monitorujte každú situáciu tak, ako sa pred Vami odohráva. Aparát majte v stálej pohotovosti, zamerajte, zaostrite a foťte. Veľa krásnych momentov je možné zachytiť pri pozorovaní. Schopnosť držať sa týchto pravidiel sa stáva funkciou viery vo vlastnú schopnosť pretaviť podnet do okamžitej reakcie. Dôverujte svojej intuícii, nemyslite, jednoducho reagujte, alebo premeškáte príležitosť.